Обережно на сайті працює тролль

227 переглядів

Вперше з мічманом російського флоту Вергілой нам запорізьким ветеранам довелося зіткнутися в 2013 році. Він приїхав з Балтійська, де проживав змучений тугою за своєю малою батьківщиною Запоріжжям і збурений бажанням допомогти ветеранам Запорізької флотилії юних моряків і річковиків, яка на той час наказала довго жити. Але бажання таке у мічмана Балтійського флоту було: він зустрічався в Запоріжжі і з ветеранами флотилії, і ветеранами флоту. Про що ж говорив із запорізькими ветеранами мічман Вергіла, які райдужні переспективи він малював нам і що обіцяв?

Багато чого він нам розповів і що обіцяв. Розповідав про те, як живуть ветерани флоту в Росії, які вони отримують величезні пенсії і якими вони користуються пільгами (Це основний аргумент пропагандистів іна це, сунувши голову в петлю, купилися кримчани). Розповів і про те, як нам добре буде жити, якщо ми створимо свою народну республіку Малоросію або приєднаємося до Росії. В принципі все теж, що розповідали російські еммісари в Криму і навіть більше - він пообіцяв, що ветерани отримають назад все майно і землю Запорізької флотилії юних моряків і річковиків і відродять її. Себе він природно, бачив на чолі флотилії. Недарма він так активно метушився в Запоріжжі.

Даремно, мічман метушився - послали ми його до Беніної мами і з Малоросією, і з Росією, і з флотилією. Ми йому не повірили, як не повірили і багатьом російським пропагандонам, що обіцяли нам молочні ріки з медовими берегами. Навіщо нам в Запоріжжі потрібні чужі російські бандити? Нам і своїх тоді вистачало, та й зараз вистачає. Так що той подався зальотні фраерок-мічманок до себе в Балтійськ - піймавши облизня. Чи не виправдав він високої довіри тих кураторів "руського миру", що послали його в Україну.

Ми за нього благополучно забули, і без нього клопоту вистачало - і з окупацією Криму, і з гібридною війною на Донбасі, та й тролі в інтернеті стали заїдати, як клопи. Ім'я їм легіон. І яке ж було моє здивування, коли серед тієї маса тролів прорізався Вергіла, який присівши на Запорізькі сайти, прославляючи "русскій мір", почав троліти українців, закликаючи запорожців здати місто банді Гиркин-Стрєлкова без бою.

Я відволікуся ненадовго від того манкрута-троля Вергіли і поясню чому російським окупантам так було важливо взяти місто Запоріжжя без бою. Причин кілька - перша це наші хімічні і металургійні заводи на складах яких зберігається величезна кількість отруйних речовин, друга - це Дніпрогес і АЕС. У разі бомбардування «мирной» російськой авіцацією цих об'єктів станеться не екологічна катастрофа, а апокаліпсис і чи збережеться Земля - це велике питання. Ризикувати - перевіряючи це, ніхто не бажає, дурнів нема.

Ось тому і намагався Вергіла на запорізьких сайтах, розхвалювати "мирних человечик" і "русскій мір" поки його не забанили і не внесли до списків сайту "Миротворець". Зрозумівши, що дорога йому в Запоріжжі замовлена він ... ні не вибачився і не покаявся перед земляками, а збурений злобою і ненавистю до них, почав повзати по ветеранським сайтам - поливати брехнею України і троліти українських ветеранів флоту. Що рухає цим колишнім українцем, манкрутом і тролем? Невже тільки гроші? Ні, ще й жадоба влади, вже дуже сильно йому хочеться очолити Запорізьку флотилію юних моряків і річковиків.

Не думайте, що автор цієї замітки перебільшує - це цілком реально. Після приєднання Криму до Росії, Союз Художників в Севастополі очолив мічман російського флоту, який почав з того, що став продавати нерухомість і землю яка належала художникам.

Так що недарма сюди рвуться такі манкрути, як Вергіла. Хочеться їм і грошей і влади. Але чи отримали прихильники "руського миру" це все в Криму? Деякі (ті хто стояв біля керма) отримали, а у інших колаборантів забирають і те, що колись дала їм Україна. А на самих незадоволених наділи дерев'яний бушлат або вони безслідно зникли. Про Донбас і говорити нічого - там, взагалі, майже все розграбували і вивезли в Росію.

Нікому коллобаранти не потрібні.

Danik55
Опубліковано: 15 кві. 2021. 14:41
Так що недарма сюди рвуться такі манкрути, як Вергіла. Хочеться їм і грошей і влади. Але чи отримали прихильники "руського миру" це все в Криму? Деякі (ті хто стояв біля керма) отримали, а у інших колаборантів забирають і те, що колись дала їм Україна. А на самих незадоволених наділи дерев'яний бушлат або вони безслідно зникли. Про Донбас і говорити нічого - там, взагалі, майже все розграбували і вивезли в Росію.
0 коментарів
Коментарів немає! Ви можете написати перший коментар до цієї публкації!