Авторське право
Публікуючись на нашому сайті, Ви отримуєте публічне закріплення Вашої творчої роботи за Вашим іменем чи псевдонімом. Сайт НЕ привласнює Ваших робіт, вони належать лише Вам. Натомість, Ви можете демонструвати публікацію на нашому сайті у якості доказу свого авторства. Проте, зауважте, що послуги з публічного розміщення творів з метою їх охорони це не основна діяльність нашого сайту, тому ми не надаємо жодних гарантій, хоч при потребі і докладатимемо усіх зусиль для захисту Ваших прав.
 
Для того ж, щоб самому захистити своє авторське право, пропонуємо таку пораду:
 
Із юридичної точки зору, твір належить Вам з моменту його створення. Проте часто складно довести, що першими його створили саме Ви. Отже, для того, щоб Ви могли підтвердити своє авторське право на певний твір:
 
1. Створіть текстовий файл з Вашим твором (якщо такого ще не існує);
2. Відправте цей файл (а також бажано копію свого паспорта) електронною поштою на свою ж власну електронну адресу, з темою "Назва твору, Автор" (наприклад "Вірш "Заповіт", Тарас Шевченко");
3. Додайте лист з вкладеним файлом в "Обрані". 
 
Це збереже як мінімум дату відправлення Вашого твору, і зафіксує факт того, що документ першочергово був створений саме Вами. У разі неправомірного використання Вашого твору будь-ким іншим, Ви зможете пред'явити йому чи суду лист до самого себе як доказ Вашого первинного авторства.

У випадку Вашої недовіри до інтернету та його цифрової захищеності, пропонуємо Вам провести аналогічну процедуру, але на звичайній пошті. Відправте друкований варіант Вашого твору (або кількох одразу), на своє ім'я рекомендованим (цінним) листом. Важливо! Зберігайте цей лист невідкритим, до необхідного моменту.