Мені завжди здавалося, що мій батько не ходив по землі, як усі люди, а трохи ширяв над нею — як чайки, що сідають на воду, торкаючись її легким крилом. Може, тому, що він ніколи не стояв на місці. Його ніби й не тримала ця земля — настільки завжди був у русі. З ранку щось лагодив — то двері сусідам підправить, то виточить якусь втулку на своєму верстаті, то комусь прикрутить дріт до стовпа. Міг піти косити в Дубину, потім - закинути сітки на кар’єрах, а через годину вже їхати комусь склепати димар чи підправити телевізор. Його звали Володимиром, але мама ніжно кликала його Владіком. Сусіди ж
Baranov
Опубліковано: 31 липня 2025, 16:16
Балетом лід озера тягнуть рак лебідь і щука російський народний Ємєля усіх ухопив : кого як куди нахилить взять за зябра прощупав - бажання загадуй та лежнем на пічці хропи . Комп'ютерна гра " Колобок проти Котигорошка " " Азова " узув скороходи Фарбований Лис : Матрона Московська чи то конотопська ворожка Христа роз'єбли - Богоматерні сльози злились . Когось тепловізором вдало шукав ТЦКшник хтось вів семінари великобританським послом . Cвіт бздів захлинутись у Енергодарівській каші - з глядацьких кишок від " Чорнобиля " ще не пройшло . Коректно
_q_b_d_p_
Опубліковано: 2 жовтня 2024, 14:55