Щось якось не так і не те, Та мабуть то винне натхнення... Усі повертають тебе І кажуть, що то не для тебе. Та ми з вами з разу у раз Вертаємось до душі суті. Ми райдуги з кольором часу, Ми творчість у плоті, що скуті. І як би життя не збивало, Ковтаючи нас з головою. Ми знову і знов випливали, Аби просто бути собою. Наша суть - Сьюзен Муз.
pomidorka
Опубліковано: 20 чер. 2021. 23:41
Переговори тривають нормально. Маємо при собі … І, ложку дьогтю. Його, і, вживаємо. Його, і, приймаємо. Що тут такого, що нічого при собі? Сліпота… І, промови чудові. Всіх все влаштовує, начебто. Але, чомусь… Сміх із зали лунає. У справі майстри, – Так буває. Переговори тривають нормально. Ласощі пряні (Кожний спробував). Маємо при собі… І, все в дьогті. Всі нагодовані. Всі задоволенні.
arethachornohovir
Опубліковано: 24 січ. 2023. 17:04
Встає питання. Як жить в світі коли між тим, і, тим нема різниць? І, добра, і, зла немає, як такого. Лиш суб’єктність сприйняття голів. Може бути тим, і, тим для індивіда в залежності від совісті та усвідомлень. Може бути тим, і, тим для голови в залежності від власних рішень. Цебто сам вирішуй, що ж є твоїм добром, а що є твоїм злом, і, чи є проблеми в них. Цебто не суспільно визначена норма є
arethachornohovir
Опубліковано: 24 січ. 2023. 15:01
Я брехні маніяк хабарі мені як оберіг : аби лиха не знав - оберіть мене знов оберіть .
_q_b_d_p_
Опубліковано: 12 січ. 2023. 01:55
Кажуть сука - не він а вона . Парасолька дощем перевірена та ще стільки думок в голові . Кажуть сука - вона а не він .
_q_b_d_p_
Опубліковано: 12 січ. 2023. 01:52
Тихо-тихо, без упину, колисаю я дитину. І шепчу на вухо казку - посиди ще тут, будь ласка. Мрію-думку розкажи, новий всесвіт покажи. Сенс життя ти подаруй і обійми приготуй. Я піду за синє море чи у височенні гори. Подолаю я кошмари, в дружки я візьму примари. А ночами гарне поні зазира до мого соні. Будь щасливим, мій маленький. Ти і є моє серденько.
Asianebesna
Опубліковано: 13 гру. 2022. 12:19
Сонце.. питання у пріоритетах) Чи трохи в дівочих секретах... Але тобі не туди. Бо, коли я вирішую прати, Замість того, щоб тебе цілувати.. Закоханість явно не ти. Бо коли всі думки не в попад, І лише стегнами є чіткий такт.. Точно це не прання. Поцілунки пристрасні, довгі, палкі, Обійми то сильні, то чудом легкі.. То більше аніж бажання. Тихо, сонце, не лякай Кохання.
Asianebesna
Опубліковано: 04 гру. 2022. 13:59
Акт рис актрис - - - Зав'язав я ? - - - Щит і мечі : житиме чи
_q_b_d_p_
Опубліковано: 28 лис. 2022. 00:54
АОРТА АбОРТА АС пАС ? АТОМ кАТОМ ? аРЕШТИ РЕШТИ бЛАЗНІ ЛАЗНІ БОЖІ БОмЖІ ВАДИ ВлАДИ вАРЕНА АРЕНА ВІДДАНА ВІДДАвНА ? ВІЧнЕ ВІЧЕ ГАСЛО зГАСЛО ? гУЧНІ УЧНІ ДАвНІ ДАНІ ДАЛЬНЯ їДАЛЬНЯ ДАМА аДАМА ДВА ДиВА ДУеЛЬ ДУЛЬ ДуЛЯ ДЛЯ еГІДА ГІДА жВАВА ВАВА " ЗАЖДИ " ЗАвЖДИ ? ЗАйМАЛО ЗАМАЛО ? ЗаРАДИ ЗРАДИ ЗБОЇ ЗБрОЇ ЗВІТИ ЗВІдТИ зУХВАЛА УХВАЛА ЛІРИКА кЛІРИКА лЮД ЮД мАЛЕ АЛЕ ? МАНЕРА МАНЕвРА мОРДИ ОРДИ
_q_b_d_p_
Опубліковано: 28 лис. 2022. 00:52
боРОНИТИ / обРОНИТИ вІдАТИ / дІвАТИ ВІДлОмИТИСЯ / ВІДмОлИТИСЯ втОРИТИ / твОРИТИ ЗбАвИТЬ / ЗвАбИТЬ інКОЛИ / ніКОЛИ кАрЕТА / рАкЕТА лИпА / пИлА пИщАТИ / щИпАТИ ПЛАТно / ПЛАТон РОЗлУчІМОСЬ / РОЗчУлІМОСЬ СуДяТЬ / СяДуТЬ суНУТИ / усНУТИ ------- БАня / ГРІЄ ДУШУ СІЛЬСЬКОЇ ЛЮДИНИ / БАян ЗБаВиТИ / ЦІНУ / ЗБиВаТИ ЗмІнИ / МАСКУ / ЗнІмИ ПОвтОРНА / СПРОБА / ПОтвОРНА ПлАсТИР / ТУТ ДОПОМОЖЕ / ПсАлТИР ---
_q_b_d_p_
Опубліковано: 28 лис. 2022. 00:51
Оригінал v. 2.0 _______ Каподастр Бареметр - - - Обман зору бАЧИТЕ : А ЧИ ТЕ ? - - - Вдома і стіни допомагають Вдома поки не покине втомa - - - Імпотент Вже не вжене - - - Сірники дітям не іграшка Вогнем гріються а не граються - - - Іхтіандр ГІБРИД . ГІД РИБ - - - Безпечний секс гУМОВА УМОВА - - - Снігуронька Дідоморозиво - - - " Плодіться і розмножуйтеся " ДІЙТЕ ДІТЕЙ - - - "
_q_b_d_p_
Опубліковано: 28 лис. 2022. 00:49
Пацанове ( панове пацани ) --- Чиє і чи є ?
_q_b_d_p_
Опубліковано: 28 лис. 2022. 00:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13