Онлайн-конкурс відеороликів до Дня Безоплатної правової допомоги та прав людини

653 перегляда
Організатор: Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області
Тема конкурсних робіт: «Права людини»
 
Учасниками Конкурсу можуть бути особи з 18 років.
 
Етапи Конкурсу:
 
1-етап – прийом Конкурсних робіт до 10.12. 2020 року включно до 18:00 години.
2-етап – визначення переможців та оголошення результатів Конкурсу з 11.12.2020-17.12.2020 року.
3-етап – нагородження переможців, що відбудеться 18.12.2020 року (буде обрано 3-переможця, відеоматеріали яких наберуть найбільшу кількість переглядів та лайків після закінчення Конкурсу 18.12.2020, станом на 15:00 годину).
 
Організацію проведення зазначеного Конкурсу здійснює РЦ з надання БВПД у Вінницькій області.
 
УМОВИ:
 
1. На конкурс подаються індивідуально підготовлений відеоролик, пов’язаний із тематикою Конкурсу, а саме «Права людини». Тривалість відеоролика до 2 хв. із зазначенням Прізвища, ім'я, по батькові автора відеоролика, вік учасника, місто проживання та навчальний заклад, факультет.
2. Не більше одного матеріалу від одного учасника. Відеоматеріл надається шляхом заливання на файлообмінник та надання посилання для самостійного скачування та подальшого розміщення отриманого матеріалу на сайті та офіційній сторінці у фейсбуці РЦ з надання БВПД у Вінницькій області.
3. Посилання на відеоматеріал, автором якого є ви та заповнену форму згоди на використання вашого матеріалу (відсканований або сфотографований) надсилаєте на електронну адресу: [email protected].
4. Учасник Конкурсу може популяризувати свою конкурсну роботу для отримання лайків та збільшення кількості переглядів відеоматеріалу, після розміщення отриманого відеоролика на офіційній сторінці РЦ з надання БВПД у фейсбуці.
 
Визначення переможців та оголошення результатів Конкурсу:
 
1. Переможці визначаються фахівцями Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області, у кількості трьох осіб – перше, друге та третє місця за кількістю вподобань (лайків), а саме відмітки «Подобається» та за кількістю переглядів відеоролика.
2. Оголошення результатів Конкурсу публікується на сторінці Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області та на офіційному сайті.
 
Нагородження переможців:
 
1. Переможці Конкурсу у кількості-3 осіб, відеоматеріали яких набрали найбільшу кількість лайків та переглядів, нагороджуються грамотами та призами від Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області.
 
У разі виникнення будь-яких питань щодо умов та проведення Конкурсу звертатися за електронною адресою: [email protected].
vinnytsia.legalaid.gov.ua
Опубліковано: 01 гру. 2020. 12:55
0 коментарів
Коментарів немає! Ви можете написати перший коментар до цієї публкації!