Зорі на межі

Сюжет "Зорі на межі" (Stars on the Edge):


Міюко народилася в сім'ї глави однієї з найвпливовіших якудза у Японії. Вона була особливою дівчиною - з відчуттям справжньої сили, мудрістю та здібностями управління людьми, які виникали з самого дитинства. Вона отримувала найкращу освіту, але знала, що її майбутнє вже наперед визначено. Міюко призначали наступною главою якудза після свого батька.


Зростаючи в світі злочинності та безпеки, Міюко була навчена бути сильною, безжальною і впевненою. Її життя складалося зі складних відносин, війн та кровопролиття, але вона навчилася приховувати свої емоції під маскою безжалісного лідера. Незважаючи на все це, в серці Міюко було одночасно одинати, вона шукала хоч якусь іскорку світла в цьому темряві.


У ході однієї зі зустрічей з іншими якудза, Міюко познайомилася з жінкою по імені Хітоко. Хітоко була дивовижною жінкою, старшою за Міюко. Вона володіла природною грацією та непересічною красою. Її присутність магнетично притягувала увагу всіх. Що найцікавіше, Хітоко була спільницею одного зі зловісних кланів, але вона випадково стала учасницею зустрічі якудза, яка перетнула її шлях з Міюко.


З появою Хітоко, життя Міюко зазнало змін. Вона відчула, що вперше дозволила собі виявити вразливість. Хітоко була її світлом у цьому темряві, але зв'язок між ними був небезпечним. Їхні відносини нещадно ставили під загрозу як Хітоко, так і Міюко.


Попри небезпеку, Хітоко вирішила допомогти Міюко знайти світло у її житті. Вона розповіла Міюко про життя поза злочинним світом, про любов і свободу. І, незважаючи на всі небезпеки, Хітоко покохала Міюко, а Міюко, навіть не відчуваючи, відповіла їй тим самим.


Їхні відносини стали таємним і складним танцем поміж двома світами, які не допускали між собою жодних контактів. Кожен момент, який вони могли провести разом, був таким цінним, що вони ризикували всім, щоб лишитися разом. Їхні серця спалахували, коли вони були поруч, але вони також відчували наближаючу загрозу.


Під час однієї із сутичок з конкуруючим кланом, Міюко тяжко поранена. Хітоко ризикує всім, щоб врятувати кохану, проте це стає величезною перепонкою для їхнього майбутнього разом. Після цього інциденту Міюко починає розуміти, що її життя в якудза несумісне з тим, про що мріє Хітоко.


З тяжким серцем, Міюко приймає рішення покинути світ якудза, щоб захистити Хітоко і дати їй можливість жити у безпеці. Попри неймовірний біль та зірвані зв'язки з її минулим, вона знаходить силу підійматися і покласти поцілунок на чоло Хітоко.

Emiral
Опубліковано: 24 лип. 2023. 20:45
В цьому творі я хочу відобразити те, яким має бути справжнє кохання в моєму розумінні. Те, що заради цього почуття та коханої людини можна наважитися справді на багато чого. І ніякі проблеми чи перешкоди не зможуть роз'єднати люблячі серця.
0 коментарів
Коментарів немає! Ви можете написати перший коментар до цієї публкації!