Старт проекту “Я знаю та вмію користуватись правами людини”. Вінниччина.

До онлайн-презентації курсу зі словами підтримки долучились Перша заступниця Голови Вінницька обласна державна адміністрація Наталя Заболотна та Керівник апарату Сьомий апеляційний адміністративний суд/7th Administrative Court of Appeal, Голова постійної депутатської комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики Вінницької обласної ради Олена Мілієнко.

Мета курсу: В цілому курс, що пропонується, базується на вивченні прав людини із практичним відпрацюванням навичок за підтримки фахівців у галузі прав людини, юристів. Метою є правовий розвиток молоді Вінниччини для подальшого самостійного застосування в своїх громадах, забезпечення згуртованості молоді та напрацювання вмінь в команді, заповнення дозвілля молоді опануванням корисних практик.


Термін курсу: курс розрахований на три місяці по одній лекції.
Автори/викладачі курсу: регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини у Вінницькій області Наталія Гурковська, директорка Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області Марина Лукіянова.

Вимоги для участі в курсі: молодь Вінницька область, що досягли 18-річного віку (метою не має бути спеціальна юридична освіта чи навчання у вищих закладах, необхідно охопити якомога більшу частину аудиторії та залучити до знань). Критерієм може бути лише вік (не молодше 18 років), це лише пов’язано із адаптацію курсу до молоді, що має базову повну середню освіту (хоча і це не є визначальним).

Формат навчання на курсі: Інтерактивний очний формат навчання для витримки концепції «чую, бачу, повторюю, проговорюю, дію». Очна зустріч розрахована на двохгодинне викладання кожної тематики(лекції) курсу, із 20-хвилиною перервою.
Тематика лекцій:
  1. Права людини: доктрина та історія.
  2. Каталог прав людини.
  3. Роль держави в забезпечені прав людини.
Що отримаєш особисто Ти?
✔️ цікаві відеосюжети та інформаційні матеріали;
✔️ практичні лекції та реальні життєві історії;
✔️ заняття з досвідченими спікерами;
✔️ роботу в командах та цікаві ігри.

✍ Реєстрація на курс відкрита до 28 лютого 2021 року за посиланням
Старт курсу відбудеться-4 березня 2021 року (для осіб, які досягли 18-річного віку).
Місце проведення: Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат”, вул. Театральна, 15.
vinnytsia.legalaid.gov.ua
Опубліковано: 19 лют. 2021. 12:11
На базі Вінницького обласного молодіжного центру “Квадрат” відбулась прес-конференція щодо підписання 3-стороннього Меморандуму про співпрацю між директоркою Регіонального центр з надання БВПД у Вінницькій області Мариною Лукіяновою, Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Вінницькій області Наталією Гурковською та в.о. директора Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат”Анастасією Молдован та запуск інформаційно-просвітницького проекту для молоді «Я знаю та вмію користуватись правами людини».
0 коментарів
Коментарів немає! Ви можете написати перший коментар до цієї публкації!