Магічна Академія

195 переглядів

Блакитна зірка осяяла небосхил. Сяйво її теплих променів сигналізує початок вступної компанії . Це добрий знак для тих, хто готовий взяти долю у свої руки. Звісно якщо ти мольфар або відун складностей з вибором фаху не буде. Але якщо ти не знаєш з яким даром народжений….Анка наповнила келих кульбабовим вином і вийшла з хати. Весняний садобступав доріжку до сусідської огорожі. Там на майданчику біля дерев’яних дверей сиділа Марра.Підійшовши ближче дівчина побачила що подруга готувала свою мітлу до початку першого сезону польотів. З усім старанням та прив’язувала блакитну квітку Нарічник, щоб посилити вітер підчас польоту. Анка сіла поруч і поклала марцішор для сусідки. Маленькі кісточки червоного та білого кольору що дарують у перший день весни дорогим людям.Випереджаючи спробу Анки почати розмову Маррапромовила видихаючи білий дим з люльки.

– Ні, я не їду. Так, я все вирішила.

– Восени теж буде призив, будуть вступати діти Літа, але ти можеш спробувати.. – Марра навіть не підвела не неї погляд своїх жовто-зелених очей, тільки зелене полум’я в люльці розгорілося яскравим спалахом.Вступити на навчання у магічну установу можна двічі на рік у: Зіркову Ніч або Жовтневий День. Але схоже  подруга остаточно вирішила залишитись дикою відьмою.

– Тоді я теж лишаюсь.Не вигадуй дурниць. Я запалила свічку, на тебе будуть чекати. Решту необхідного я теж підготувала.

– Припини за мене вирішувати! Звідки взагалі ти знаєш як це треба робити?

-Запитала у Ліра

– Ви знов спілкуєтесь? – від здивування Анта сіла поряд. Вона нічого не чула від Іллара після того як він вступив у військовий ковен не попередивши сестру. Він ще щось розповідав? Зітхнувши Марра відклала мітлу, вона вмілауникала розмов до яких не була готова. Вона присіла ближче до Анти обіймаючи за плечі.Колись у кожному селі мешкало по чаклуну або цілительки, тепер не розшукати і одного на десять поселень.

- Якщо за час навчання, я не зможу опанувати хоч один тип магії мені заборонять чаклувати.

Інтуїтивного чаклунства ти теж не розумієш,скоріше собі нашкодиш ніж зробиш щось корисне. Єдиний підходящий варіант це академічна магія.  Тобі завжди буде куди повертатись, але спочатку треба зважитись дізнатись, ким ти будеш и цьомуновому світі.

      Спочатку вона поїхала до міста Жовтих Вод, а звідти, поїздом до столичного ковену Лисяча Гора. Якщо на вступному випробуванні вдасться показати високий результат, можуть залишити навчатись в столиці. Або відправлять до одного з трьох найстарших коренів: Старого Лева, Лісової Мавки, Міста Берегині.  У більшості випадків намагаються залишати за джерелом сили щоб не посилювати міграцію чарів. Щойно зійшовши з перону, її з іншими новоприбулими зустрівмагістрант для супроводу. Відрізнити місцевих було не важко, вони були вдягнуті у церемоніальну мантію і чорну вишиванку з червоним візерунком. І на відміну від неї без складностей проспівували гімн на латині. Коли з урочистою частиною було завершено настала глибока ніч. Будинок Химер черкав цього часу щоб випробувати їх. Її дорога залежить від неї і перший крок, зроблено.

Alice
Опубліковано: 31 бер. 2023. 21:32
0 коментарів
Коментарів немає! Ви можете написати перший коментар до цієї публкації!