До мене дійшли чутки, що найвідоміше темне Шапіто приїжджає до мого міста. Я зацікавлена, мені так хочеться потрапити на те саме знамените шоу! Я так багато чула про нього! Найдивовижніші та безглузді чутки кружлятимуть навколо цього шоу! Подейкують що потрапити на саме шоу можуть лише обрані, а саме ті, кому надсилають спеціальні запрошення. Нікому не відомо, за якими критеріями відбирають глядачів. Запрошення неможливо купити або знайти за знайомством, його неможливо отримати жодним чином, крім як поштою від тих самих власників темного шапіто.

А ще кажуть, що ти не можеш відмовитись.

А найцікавіше, що ще більше чуток ходить серед тих, хто бував на шоу. Дехто з них не повернувся додому. Прийшли на шоу, пішли та загубилися дорогою додому. І нікого з них так і не знайшли ніколи... дивна історія.

А ті, хто бував на шоу і повернувся, розповідають часом дуже дивні речі про саме шоу. Вони кажуть, що це чудово потворне шоу. І більше нічого ... ніби не можуть говорити ...

Але зовсім скоро я дізнаюся все... абсолютно все...Адже сьогодні я виявила у себе в поштовій скриньці, те саме запрошення...матовий чорний конверт із написом срібними літерами.

І ці слова – сьогодні ввечері ви запрошені на шоу темного шапіто.

Ви відкриєте у собі всі найпотаємніші страхи та таємниці, ваша темна частина душі буде у захваті.

З нетерпінням чекаємо на вас на нашому шоу.

З любов'ю, ваше темне Шапіто.

У мене те саме дивне передчуття захват очікування навпіл зі страхом. Що ж мене чекає цього вечора!?

Я розповіла друзям, що йду на шоу темного шапіто. Я нарешті дізнаюся про всі їхні таємниці, а потім розповім друзям...

Якби я тільки знала... чим це закінчиться для мене і що мене чекає, я б не пішла, хоча у мене і не було вибору... Коли настав час їхати, я одягла свою найкращу вечірню сукню, нафарбувалася та посміхнулася, зателефонувала водієві й пішла на шоу... Купол цирку сяяв та іскрився у вечірніх вогнях, притягуючи погляди.

Я вийшла з авто і пішла до входу, лакей відкрив переді мною двері ... я увійшла ... яскраве світло майже засліпило мене ...а потім я нарешті побачила ... розкіш захоплювала дух ... оксамит, золото, кристали, сяйво ... блиск ...

Хтось спитав-шампанського? Так, будь ласка... келих з ігристим вином з'явився у мене в руці... я зробила ковток... присмак у роті було дещо дивним... раптом підлога під ногами сіпнулася і поплила, світ у моїй голові закружляв... шум у голові ...темрява накрила мене... Наступне, що запам'яталося – яскраве світло прямо в очі! Що відбувається? Я чую гучний крик - ласкаво просимо до темного Шапіто! Сьогодні під куполом відбуваються дива! Пані та панове оплески! Шоу починається! Чому я чую оплески людей!? Чому я почуваюся так дивно!? Що зі мною сталося? Чому світло світить так яскраво, що я почуваюся засліпленою!? Всі ці думки раптово промайнули в голові! Я не відчуваю ніг!? Я не відчуваю свого тіла!? Зачекайте, я почуваюся іншою!? Що відбувається!? Я спробувала закричати – і почула рев!

 Тигр!? Якого! Я раптом зрозуміла, що з мого горла вирвався рев! Той же голос оголосив – зустрічайте під куполом нашого нового улюбленого учасника шоу – чудового тигра! Він стрибне через вогняні кільця! Він танцюватиме для вас панове під ваші оплески! Наш тигр дуже любить увагу публіки! Він потребує оплесків! ! Правда мила!? - конферансьє повернув до мене голову і, дивлячись прямо мені в очі сказав - ти завжди любила бути в центрі уваги, шукала її! Тепер у тебе буде все це! Завжди! Щовечора шоу! Усі дивляться на тебе! Ласкаво просимо до темного Шапіто!

Angelface
Опубліковано: 23 жов. 2022. 16:56
0 коментарів
Коментарів немає! Ви можете написати перший коментар до цієї публкації!