Темрява. Початок

Сказання невідомого. Початок - "Початок"

Спочатку була темрява, пітьму пронизувала стріла…
Матерію розсікав меч..
Пустоту наповював крик.
А очі бачили кольори.

“Пітьма. Така сама піться з якої створений я, наповнює все що є навколо, не певен, чи можна взалалі сказати, чи існує навколо, і чи є щось окрім мене та цієї пьтьми” - що якщо саме такою, була перша думка що виникла в цьому всесвіті? 

Та навіть темрява може здобути форму з думки, так і з’явився він. Чотири уламки відділились з цієї пітьми, але там де є пітьма, з’являється і світло, світло та матерія створена впротивагу уламкам. Швидкий потік безладної та нестримної енергії що несеться в усі боки, в момент коли навіть ще не вигадене поняття напрямку та часу.

Все починається саме з цього моменту, а кожний подальший момент є наслідком цього початку і в одночас сам початок є наслідком існування того що було створене потім. Так воно і відбувається, що складно виявити що саме є наслідком а що причиною, і чи не є сама причина викликана наслідками які будуть “пізніше”, чи можливо все що відбувається, це події однієї миті, і лише те з якого боку ви почали слідкувати за ними і встановить для вас, суб’єктивний початок та кінець.

Створіння пітьми, що і є першопричиною цієї пітьми, це лише думка що виникла на мить? Чи можливо це щось що довго спало очікуючи свого часу, часу якого не існувало досі?

Так і починається ця історія, з питань без відповідей, і я як оповідач не сподіваюсь що рухаючись історію ви зможете знайти для себе відповіді, скоріше з’являться нові питання, але питання це і є те що дає нам рух уперед. Виникнення питань, породжує бажання шукати відповіді, а в пошуку відповідей ми можемо наблизитись до істини, і в цілому встановити це понняття істини для самих себе.

Незв’язані історії, про окремих людей та істот, що були колись записані та розкидані по всьому світу. Я мандрівник що намагається зібрати ці історії до купи і дати їм можливість рухатись далі не загубившись в глубинах історії. Я путівник що не намагатиметься показати вам правильний шлях, але який хоче дати вам орієнтир, який дозволить вам самим почати шукати шлях, шлях правильний лише для вас…

lodynr
Опубліковано: 26 січ. 2023. 05:16
Перша частина збірки невеликих оповідань під назвою "Хроніки темряви"
0 коментарів
Коментарів немає! Ви можете написати перший коментар до цієї публкації!