445 переглядів


Я милуюся тобою здалеку ... ти така мила і ніжна, тремтлива лань, що випадково забрела на мою територію. Твоя посмішка немов промінчик сонячного світла в цьому страшному і похмурому місці. Ти справжній скарб. Ти будеш моєю. Я машинально проковтнув слину і облизав ікла. Посмішка майнула на моєму обличчі. Я окинув поглядом оточуючих - ніхто нічого не помітив !? Відмінно ... на моєму обличчі знову застиг наймиліший вираз пропащого добряка. Вже скільки років я ношу цю маску. Здається вона приросла до мого обличчя. Але, що поробиш бути істинним собою недозволено. Всі потенційні жертви розбіжаться. Це потім зломлені і залякані, загнані в кут вони бачать моє справжнє обличчя. Оскал та ікла з яких капає слина. Але це потім, а зараз я прикидаюся, як і більшу частину життя. Так, мені потрібно когось жерти, а здобич вкрай полохлива і якщо випадково побачить ікла або почує мій рик втече. Саме тому я ношу маску доброго хлопця. Вона сильно полегшує життя. 

Особливо кумедно спостерігати, як ті, хто зумів піти від мене живими намагаються довести іншим, що я хижак і намагався їх зжерти. Моя репутація добряка працює на мене. Вони не вірять жертвам і крутять пальцем біля скроні. - Та ти божевільна! Він добрий хлопець! Бути такого не може! Бив !? Чи не випускав з дому !? Ти брешеш! Навіщо йому так себе вести? Так репутація добрячка напрацьована роками і така маска це найкраща зброя і виправдання перед суспільством. 

Що поробиш перевертнів все боятися. Аж надто страшно нас описують ці панове вчені. Та й взагалі, що в нас такого страшного !? Ну подумаєш не вміємо ми любити і співчувати !? І що!? Це хіба головне в житті !? Ну не відчуваємо ми емоцій !? А ось це неправда! Брехня! Ось наприклад коли чергова жертва від мене втікає я дуже сильно злюся. Ну як так!? Я стільки зусиль доклав, щоб вона була в теплі і затишку, захищав її від ворогів, а вона !? Ну подумаєш попросив нікуди не виходити з дому !? Я ж сам все привезу! Нехай тільки скаже, що їй потрібно! А вона щось там щебетала про свободу !? Що за безглузда свобода !? Навіщо!? Хіба тобі зі мною погано !? Адже я роблю все для твого ж блага! Не потрібні тобі ті подруги! Одна сука, а інша повія! Вони тебе навчать поганому! І взагалі ти належиш мені цілком і повністю! Ти моя власність! Ти мене зрозуміла! Ну, подумаєш вдарив? Ти сама винна! Ти сама напросилася! Ти дивилася на того хлопця в магазині! Ти посміла йому посміхатися! Ну що такого я тоді сказав !? А вона взяла і втекла! Та так, що я не зміг знайти ... Забилася в нору і не показується ... ну нічого ось вона сидить моя нова жертва ... свіжа і ароматна, як весняна троянда ... Я прямо звідси відчуваю цей солодкий аромат, ця шкіра на дотик напевно, як оксамит. Хочу володіти цією красунею без залишку.

 Я дивився не відриваючись, жертва ніби відчувши мої палкі, голодні погляди спиною, стала озиратися довкола в пошуках того, хто свердлить її поглядом. Ось вона повернула голову в мій бік. Я подивився її прямо у вічі не відриваючи погляд та посміхнувся, вона опустила погляд. Обожнюю таких тихих і скромних, вони найсмачніші. І навіть не чинять опору, майже, іноді слабко опираются. Вона знову подивилася на мене і тут же швидко відвела погляд ... я посміхнувся, здається жертва готова. Пора йти знайомитися.

 Я піднявся і пішов в напрямку жертви легкою пружньою ходою ... Привіт, ти така мила, можна познайомитися? Я можу тебе пригостити коктейлем? Коктейль, потім ще один і моя жертва попливла ...

Так, значить живе сама, батьки в іншому місті. Нещодавно переїхала, друзів поки не завела. Відмінно, ти точно те, що мені потрібно. Якщо що, то  тебе шукати ніхто не буде. Ти будеш повністю в моїй владі ... о які перспективи відкриваються ... я проковтнув слину ... і вирішив ризикнути, а чому б і ні ... а поїхали до мене у мене вдома є відмінний Хенессі ... ну що скажеш крихітко?

 Звісно вона погодилась. Яка безпечність ... я ж казав маска добряка ідеальна приманка для нічого не   підозрюючих жертв. Ми вийшли на вулицю, в небі сяяв повний місяць. Яка краса, - мовила жертва.

Слухай крихітко, а ти знаєш, що в повний місяць перевертні виходять на полювання? Не боїшся? Ні? Зі мною не страшно? А якщо я перевертень? З’їм тебе? Я не схожий на перевертня? Я добрий? У мене відкрите обличчя і мені можна довіряти? О, крихітко ти втрапила! Я зареготав! Яка мила наївність! Якраз те що мені потрібно...

Хлопець і дівчина сіли в таксі що підїхало, хлопець дбайливо підтримував дівчину під лікоть і допоміг сісти в машину. За сценою спостерігав бармен, який вийшов покурити.

От же ж везучий вилупок , кожен раз він йде з черговою жертвою. І ведуться ж на нього. Чи не помічають усмішок та оскал на обличчі. Чи не відчувають аури небезпеки, що витає над цим хлопцем. Бармен докурив сигарету і загасив бичок ... бувають же мерзоти на світі. Цікаво скільки витримає ця з ним? Так вже вийшло, що він знав декого з попередніх жертв цього счастливчика.

 Ті, через якийсь період з початку відносин приходили в цей бар поплакатися в жилетку. А він що, він бармен його робота наливати пійло та слухати. Тим більше вони не хотіли розуміти з ким мають справу. Скільки разів він намагався відрадити або хоча б попередити, жодна його не почула. А сенс намагатися допомогти тим, хто не хоче допомоги. Бармен подивився в  небо, повний місяць зник за хмарами ... перевертень отримав свою наступну жертву ... десь в далині почулося завивання пса ... грюкнули двері, бармен пішов працювати ... на місто опустилася ніч ... десь далеко звідси в модній квартирі студії перевертень пробував на смак ні про що не відаючу жертву...полювання вдалося…

Angelface
Опубліковано: 01 вер. 2021. 16:34
Вони живуть серед нас. Носять маски та прокидаються добрими очікуючи вдалого моменту
0 коментарів
Коментарів немає! Ви можете написати перший коментар до цієї публкації!