Люди звикають до всього

Верховний Імператор рептилоїдів був задоволений.

— Отже, ви закінчили фазу зміни клімату Землі до точки неповернення. Молодці. Якщо так, то людство для подальшого нам уже не потрібне. Можете приступати до пункту плану 113.7.

— 113.7? — Хшасс почав гарячково гортати план. Тхісс теж напружилася.

— Так, пункт, у якому ми плануємо знищити жалюгідних приматів — хижо посміхнувся Верховний Імператор. — Що ви там придумали для цього?

— Придумали, ага — у голові Хшасса гарячково крутилися шестерні. —Вірус! Моторошний вірус знищить все людство дуже швидко.

— Вірус – це добре. Що за вірус?

— Вірус, е-е-е, ну це ... коронавірус. Так! Коронавірус.

— Що ще за коронавірус? Чому така дивна назва?

— Ну... він... він у формі корони! — продовжував викручуватися Хшасс.

— Корони? Що за форма така для вірусу? — підозріло примружив очі Верховний Правитель. — Ну та гаразд, а як ви його поширите по всій Землі?

— За допомогою веж 5G! Ми налаштували їх по всій Землі та незабаром увімкнемо передачу вірусу через них.

— Аха-ха-ха, розумно! Мені подобається — розсміявся Верховний Імператор.

Хшасс нарешті полегшено видихнув. Тхісс мовчки ошелешено дивилася на нього.

— Ну що ж, виконуйте, хочу наступного разу побачити Землю без цих мерзенних людей, — сказав Верховний Правитель і відключився.

Як тільки екран погас, Тхісс примружила очі та запитала: — Тааак, отже — вірус, вежі 5G... Коли ти збирався мені розповісти? Як взагалі тобі вдалося пристосувати вежі 5G для поширення вірусу? Вірус - це ж частки, а не хвилі.

Хшасс зітхнув: — Невже ти не зрозуміла - я все вигадав?! Немає ані вірусу, ані секретної передачі вірусу через вежі мобільного зв'язку, звичайно.

Тхісс округлила очі: — Ти набрехав Верховному Правителю?!

— А що мені було робити — сказати, що ми нічого не підготували для знищення людства?

— Ну добре, але що ти робитимеш зараз?

— Треба щось вигадати.

Обидва рептилоїди глибоко замислилися. Вигадати щось заважало те, що їм чомусь не хотілося знищувати людство. За довгі роки на Землі люди стали якись звичні. Картина світу без них здавалася якоюсь неповною, безглуздою, неправильною.

Хшасс задумливо простягнув: — А якщо... Якщо їх поки що просто ховати, коли корабель Верховного Правителя пролітатиме поруч із Землею. Це трапляється лише двічі на рік.

— Де ховати? — здивувалася Тхісс.

— Та нехай просто вдома всі сидять! — вигукнув Хшасс.

— Ну і як ти змусиш їх сидіти вдома? — нахмурилася Тхісс.

Хшасс глибоко замислився, Тхісс навіть здалося, що він заснув, що було б, звичайно, безглуздо в такій ситуації.

— Всесвітня пандемія вірусу! і як результат - карантин. Усі будуть зобов'язані сидіти під час карантину вдома під страхом смерті від вірусу, ну і, звичайно, штрафів.

— А це може спрацювати, — підтримала його Тхісс.

Хшасс звичним жестом одягнув маску Білла Гейтса і поспішив до виходу.

* * * * *

— Так, я бачу, що справи у вас йдуть непогано, — схвально сказав Верховний Правитель.

Картинка на моніторі перемикалася з однієї локації на іншу: ось порожня площа Сан-Марко у Венеції, безлюдний Карлів Міст у Празі, Центральний парк у Нью-Йорку без жодної людини.

— Намагаємось — показав в посмішці всі 58 зубів Хшасс. Тхісс квапливо закивала.

* * * * *

Наступний сеанс зв'язку із Верховним Правителем пішов зовсім не так, як хотів Хшасс.

— Я думав ви покінчили з жалюгідними людцями. А вони все ще тут і ховаються по своїх будинках! — Верховний правитель роздратовано подряпав кігтями стіл. — Мій реєстратор псі-хвиль показав, що їх стало набагато менше, ніж земний рік тому!

Пси-хвилі, як Хшасс міг забути про них! Кожна людина випромінює пси-хвилі та, звичайно, те, що вони сидять на карантині, ніяк на це не вплинуло. Хшасс з жахом замружився.

— От земна статистика з коронавірусу — за земний рік від нього померло всього три мільйони людей! Це 4 соті відсотка! За РІК! Скільки мені чекати поки ваш вірус знищить їх усіх? Дві з половиною тисячі років?!!!

Хшасс втиснувся в крісло, але всередині він навпаки тріумфував. Статистика померлих від коронавірусу, яку він фальсифікував з померлих від усіх можливих респіраторних вірусів і різних приписок, для залякування людей, щоб вони покірно дотримувалися правил карантину, зовсім несподівано допомогла йому зараз. Набагато краще бути працівником, який намагався, але йому не вийшло, ніж саботажником, який не виконав прямий наказ.

— Володар! вірус виявився не таким небезпечним, до того ж людство дуже вміло захищається від нього: масово носить маски, миє руки по сто разів на день, працює віддалено, всі сидять вдома і це суттєво ускладнило завдання. Але ми вже розробили нові штами вірусу, які дуже швидко виконають наше завдання!

— Краще вам не розчарувати мене вдруге! — люто зиркнув Верховний Правитель і відключився"

Хшасс і Тхісс переглянулися.

— Що будемо робити? — порушила тишу Тхісс.

— Є одна ідейка, але треба обмізкувати. — відповів Хшасс.

Час у них був, до наступного сеансу зв'язку ще пів року.

* * * * *

— От! — Хшасс урочисто продемонстрував пробірку.

— Що це? — спитала Тхісс.

— Вакцина від коронавірусу!

— Вакцина від вигаданий вірусу? Чим це нам допоможе?

— Тим, ​​що в цій пробірці наночип, що екранує псі-хвилі! Ми "вакцинуємо" всіх людей і реєстратор псі-хвиль їх не побачить. І нам треба поспішити з масовою вакцинацією - до наступного сеансу зв'язку залишилося зовсім небагато.

Тхісс захоплено мовчала. Все-таки, Хшасс — геній, тут нічого не скажеш.

— Добре, але як ми після цього змусимо людей все ще сидіти вдома? Адже вони вирішать, що раз "вакциновані", то можуть повернутися до звичного життя. — Замислено запитала Тхісс.

— Щось придумаємо, скажімо, що вірус мутував і вакцина погано захищає від нових штамів тощо. — відмахнувся Хшасс.

— Ну не можемо ж ми завжди годувати людей такими історіями?

— Побачимо. Зробимо це новою "нормальністю". Люди звикнуть. Люди звикають до всього.

omolodetskyi
Опубліковано: 15 чер. 2022. 11:31
Рептилоїди? Вишки 5G? Чіпи у вакцині? Білл Гейтс, що стоїть за пандемією? Тільки тут - всі разом, в одному короткому оповіданні! Спершу оповідання було написане російською, це переклад.
0 коментарів
Коментарів немає! Ви можете написати перший коментар до цієї публкації!